İnstagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

İnstagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

İnstagram Çekilişi Nasıl Yapılır?

Birçok Instagram butiği, kişisel bloglar ve tanınmış profiller tanıtımını yapmak ve çok daha fazla kişiye ve potansiyel takipçiye ulaşabilmek adına, Instagram üzerinden çekilişler düzenliyor. Yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkan sonuca göre; hesap tanıtımı yapmak ve çok büyük kitlelere erişebilmek için Instagram çekilişleri, diğer yöntemlere nazaran en az yüzde 75 daha etkili oluyor.

Çekiliş paylaşımını yayımladıktan sonra, yapmanız gereken ilk şey; çekilişe katılım tarihini belirlemek olmalıdır. Çekiliş tarihi sona erdiğinde; gönderi altında binlerce yorum oluşmuş olacaktır. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, tıpkı söz verdiğiniz gibi gönderinin altına yorum yapan ve istediğiniz kurallara uyan kullanıcılar arasında bir tanesini adaletli bir şekilde seçmek olmalıdır.     

İnstagram Çekiliş Aracınızı İyi Araştırın

İnternet üzerinde ufak bir araştırma ile onlarca yatta yüzlerce Instagram çekiliş aracına ulaşmanız mümkündür. Bu araçların bir kısmı ücretsiz, bir kısmı ücretli; bazıları yerli ve bazıları da yabancıdır. Hangileri gerçekten adil ve güvenilir bir çekiliş yapıyor, hangisi üstün körü yöntemler ile yalnızca son birkaç yorum arasından kazanan belirliyor; dikkat etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle kullanmak istediğiniz Instagram çekiliş programı, size yapılan bütün yorum listesini göstermelidir. Çekiliş sitesinin içerisinde toplam yorum sayısının yalnızca sayı olarak görünmesi; o uygulamanın, sitenin ya da programın gerçekten de tüm yorumlara ulaştığını ifade etmez.

Öte yandan da sadece birkaç saniye içinde, yüzlerce hatta on binlerce yorumu getirerek; kullara uyup uymadığını kontrol etmesi mümkün olmamaktadır. Birkaç bin yorumu Instagram’ın resmi uygulaması üzerinden dahi görüntülemek isterseniz, çok büyük ihtimalle birkaç dakikanıza mal olacaktır. Bu nedenle çekiliş paylaşımına verdiğiniz önemi aynı zamanda çekilişin yapılacağı uygulamaya da vermelisiniz. Bu sayede adil, güvenilir bir çekiliş düzenlemiş olursunuz. Seçtiğiniz uygulama hesap şifrenizi istememeli ve yalnızca paylaşım linkine ihtiyaç duymalıdır.

Yukarıda sıralanan kriterlere uygun bir site bulduğunuzda ise, paylaşım linkini ekleyerek analiz yapmasını beklemek yeterli olacaktır. Sonrasında ise site size kazananı açıklayacaktır.

instagram takipçi satın al