Tiktok Yorum Satın Al Paketleri

Youtube Yorum Satın Al , güvenilir bir şekilde youtube yorum satın alabilirsiniz. Gerçek kişierden organik yorum satın almanın vakti.

Tiktok
5 Türk Gerçek Yorum
 • Hızlı gönderim sağlanır.
 • Şifre istenmez.
 • Resimli kullanıcılardır.
 • Faturalı hizmettir.
10.00₺
Satın Al
Tiktok
10 Türk Gerçek Yorum
 • Hızlı gönderim sağlanır.
 • Şifre istenmez.
 • Resimli kullanıcılardır.
 • Faturalı hizmettir.
20.00₺
Satın Al
Tiktok
25 Türk Gerçek Yorum
 • Hızlı gönderim sağlanır.
 • Şifre istenmez.
 • Resimli kullanıcılardır.
 • Faturalı hizmettir.
50.00₺
Satın Al
Tiktok
50 Türk Gerçek Yorum
 • Hızlı gönderim sağlanır.
 • Şifre istenmez.
 • Resimli kullanıcılardır.
 • Faturalı hizmettir.
100.00₺
Satın Al

Tiktok Yorum Satın Al

2018 yılının ağustos ayına kadar 100 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Musical.ly, on beş saniyelik kısa videolar paylaşmak üzere geliştirilmiş ve dünya genelinde popüler bir uygulamaydı. Bu uygulama sayesinde komik ve eğlenceli videolar yapabilir ve bu videoları profilinizde paylaşabilirdiniz. Kullanımının giderek yaygınlaşması ile birlikte daha fazla ülkede kullanılmaya başlanan ve popüler kişiler tarafından video paylaşımı yapılan bir yer haline gelen Musical.ly, İnstagram, Youtube, Vine gibi sosyal medya uygulamalarına rakip hale gelmişti. Öyle ki Musical.ly’de paylaşılan popüler videoların İnstagram gibi dünya genelinde en çok kullanıcı sayısına sahip bir uygulamada paylaşılmaya başlanması, uygulamanın kısa zamandaki başarısını gösterir niteliktedir.

2018 yılının ağustos ayında ByteDance adında Çinli bir şirket tarafından satın alınan Musical.ly, uygulamadaki kullanıcıları Tiktok’a devretti. Musical.ly'deki tüm içerik ve hesaplar otomatik olarak yeni uygulama TikTok'a aktarıldı. Konsept olarak Musical.ly ile benzer şekilde devam eden Tiktok, var olan versiyonları daha da geliştirerek dünya çapında kullanılan bir uygulama halini almıştır. Güncel veriler baz alındığında İnstagram, Youtube, Facebook, Snapchat gibi uygulamaları geride bırakarak dünya çapında en çok indirilen uygulama olmayı başarmıştır.

Pek çok pazarda ki bunun sayısı 150’den fazladır ve 75 farklı dilde piyasaya sunulan Tiktok; ABD, İngiltere, Almanya gibi Avrupa ülkelerinde en çok indirilen uygulama olmuştur. Farklı şirketlerle yaptığı anlaşmalar ile kendini geliştiren ve daha çok sevilen Tiktok küresel boyutta etkilere sahip bir sosyal medya platformu olarak hayatlarımıza yerini almayı başardı. Yediden yetmişe pek çok kullanıcısı bulunan uygulama; farklı yaş, farklı ırklar ya da farklı sosyal statüdeki insanların ortak eğlence noktası haline gelmiştir. On beş saniyelik videolarda dans, dizi/film replik canlandırmaları gibi eğlenceli videolar çekilmektedir. Öyle ki zaman zaman birtakım akımlar ortaya çıkmakta ve insanlar bu trende ayak uydurup videolar çekmektedir.

Tiktok’un dünya çapında bir uygulama olması yeni Tiktok fenomenlerini de beraberinde getirmiştir. Uygulamanın popüler olmaya başlamasıyla birlikte İnstagram, Youtube, Vine gibi uygulamada fenomen olan kişiler Tiktok hesabı da açmaya başlamışlardır. Bunların dışında Tiktok’ta paylaştıkları videolar ile de popülerlik kazanmış kişiler bulunmaktadır. Tiktok fenomenliği zaman içerisinde doğal yollarla olabileceği gibi alternatif yöntemler ile de mevcuttur. Alternatif yöntemler arasından en çok tercih edileni ise Tiktok takipçi satın alma, tiktok beğeni satın alma ya da tiktok yorum satın al gibi hizmetlerden faydalanmaktır.

Tiktok yorum satın al nedir sorusu, tiktok yorum hizmeti hakkında bilgiye sahip olmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu hizmet, arzu ettiğiniz gönderiniz altına istediğiniz şekilde Türk takipçiler tarafından yorum atılması hizmetidir. Seçim tamamıyla size aittir. Ayrıca satın aldığınız yorumlar kalıcıdır, silinmezler. Bu sayede satın aldığınız hizmet veriminde herhangi bir düşüş ile karşılaşmazsınız. Gönderilerinizin altındaki yorum sayısının fazla olması, hesabınıza organik yollar ile büyümüş bir hesap havası vermektedir. Bu bağlamda Tiktok kullanıcıları tarafından özel olarak tercih edilmektedir.

Tiktok Nedir?

Çin merkezli bir uygulama olan ve Çin’de Douyin adıyla bilinen Tiktok, farklı efektler ile on beş saniyelik eğlenceli videolar çekebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır. Farklı ses efektlerinin de bulunduğu uygulama ile birbirinden eğlenceli videolar çekebilir ve bu videoları profilinizde paylaşabilirsiniz. Tanıdığınız kullanıcıları takip edebilir ya da tanımadıklarınız ile takipleşebilir ve tanışabilirsiniz. Tiktok, genel olarak bakıldığında eğlence ve sosyalleşme platformudur.

Tiktok nedir sorusuna cevap verdikten sonra Tiktok’un hangi diller ve hangi ülkelerde kullanıldığından bahsedelim. Tiktok, 150 farklı ülkede Çince, Türkçe, İngilizce, Japonca, Hinyçe, İtalyanca, Almanca, Rusça gibi pek çok farklı dil seçeneği ile piyasaya sunulmuştur. En son ki verilere göre dünyadaki toplam Tiktok kullanıcı sayısı milyonları aşmıştır. Hatta 2020 yılında Peacock ve Zoom’dan sonra büyüme hızı en fazla olan uygulamalarda üçüncü sıradadır. ABD’den Vietnam’a kadar pek çok ülkede çok geniş kullanımı bulunana Tiktok; Türkiye, Rusya ve Asya ülkelerinde oldukça popüler hale gelmiştir.

Tiktok Özellikleri

Tiktok, oldukça fonksiyonel bir uygulamadır. Bünyesinde çeşitli özelikleri barındırmaktadır. 34 farklı dilde erişim sağlayabileceğiniz Tiktok, bir Video sharing türüdür. Web uyumlu olmasının yanı sıra mobil sürümü tercih edilmektedir ve indirilmektedir. Tiktok’ta 15 saniyelik video paylaşımları yapabilir hatta diğer bireylerin videolarını indirebilirsiniz, fakat bu özelliği kapanabilir. Bunun dışında yavaşlatılabilen ya da hızlandırılabilen müzikler ve birbirinden farklı efektli filtreler ile kısa videolar çekmeniz ve çektiğiniz bu kısa videoları paylaşmanız üzere kurulmuş bir sistem bulunmaktadır. Çektiğiniz bu videoları sadece tiktok profilinizde değil kullandığınız diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşmanız da mümkündür.

Tiktok özelliklerinde bir başkası ise üyelik kısmıdır. Tiktok’a üye olmak oldukça basittir. Google hesabı, Apple ID ya da Facebook hesabınızı kullanarak yeni bir profil oluşturabilirsiniz. Üyelik aşamasında isim, e-mail, parola gibi bilgilerinizi eklemeniz zorunludur. Bunların dışında farklı kişisel bilgilerinizi de ekleyebilirsiniz. Zaman içinde takip ettiğiniz profiller ve beğendiğiniz gönderilerin içeriklerine göre “sizin için” sayfası oluşturulacaktır. Bu sayfa, yapay zekâ tarafından oluşturulan ve hoşunuza gidebilecek video içeriklerinden meydana gelir. Bu alıştaki videoları izleyerek beğendiklerinizi sık kullanılanları ekleyebilirsiniz. Buradaki tek kriter “sizin “” için” sayfasının sadece yaşından büyük profiller için oluşturulmasıdır.

Çektiğiniz fakat paylaşmak istemediğiniz ya da daha sonra paylaşmayı düşündüğünüz videoları “taslaklar” kısmına kaydedebilir ve orada muhafaza edebilirsiniz. Siz paylaşmadığınız takdirde kimse taslaklar kutunuzu göremez. Fakat siz dilerseniz kendiniz yayınlayabilirsiniz. Ayrıca tiktok hesabınızı ilk açtığınızda hesabınız herkese açıktır. Bu özelliği ayarlar kısmından sadece takipçileriniz olacak şekilde gizliye alabilirsiniz. Bu da sizi takip etmeyen ve sizin istemediğiniz kişilerin sizin video paylaşımlarınıza erişim sağlayamaması anlamına gelmektedir. “Özel”, “yalnızca arkadaşalar” ve “genel” ayarlarından birini tercih edebilirsiniz.

Çeşitli sesleri, filtreleri, hastahleri ve videoları “kaydedilmiş” kısmına ekleyebilirsiniz. Video çekmek istediğiniz an direkt olarak bu kısma girebilir ve daha önceden kaydettiğiniz filtreler ve sesler ile video çekebilirsiniz. Bu kısmı sadece siz görebilirsiniz. Ayrıca Tiktok üzerinden arkadaşlarınız ile mesajlaşmanız da mümkündür. Tanıdığınız ya da tanımadığınız kişilere mesaj ya da video gönderebilirsiniz. Tanımadığınız kişilerde karşı tarafın rızası önemlidir. Mesajlaşma özelliğinin yanı sıra sizi rahatsız profilleri engelleyerek her şekilde size erişmesini engelleyebilirsiniz.

Bir başka tiktok özelliği ise canlı yayındır. Tiktok’ta aynı İnstagram, Youtube gibi uygulamalarda olduğu gibi canlı yayın açma özelliği bulunmaktadır. Fakat diğerlerinden bir farkı bulunmaktadır: tiktok’ta canlı yayın açabilmek için hesabınızın organik yollarla elde edilmiş 1000 kişi tarafından takip edilmesi gerekmekte ve yaşınızın on altından büyük olması gerekmektedir. Eğer ki on sekiz yaşından büyükseniz canlı yayın esnasında karşı tarafa sanal hediye de göndermeniz mümkündür.

Tiktok’un giderek yaygınlaşmasıyla birlikte ailelerin endişesi de artmıştır. Çocuklarının her gün bilmedikleri bir uygulamada saatlerini geçirmesi haliyle ebeveynleri endişelendirmektedir. Buna bir çözüm olarak 2020 yılında Tiktok tarafından duyurulan “aile güvenliği modu”, anne ve babaların çocuklarının hesaplarını kontrol edebilmeleri ve isterlerse mesaj sınırlandırılmaları ile çocuklarını koruyabilmelerine olanak sağlamıştır.

Tiktok Uygulama Özellikleri

Tiktok pek çok farklı özelliğe sahiptir. Tiktok uygulama özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • On beş saniyeden oluşan videolar çekebilirsiniz.
 • Bu videoları çekerken hem efektlerden yararlanabilir hem de arka fona ses ve müzik ekleyebilirsiniz.
 • Hem Android hem de İOS cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir.
 • 150 farklı ülkede kullanılmakta olup 34 farklı dil seçeneğine sahiptir.
 • Canlı yayın açabilme özelliğine sahiptir.

Tiktok küresel düzeyde çok yüksek etkilere sahiptir. Öyle ki ABD tarafından 2020 yılında yasaklanması gündeme gelmiştir. Böyle bir durumda dikkati daha fazla üzerine çeken Tiktok, her geçen gün ağını büyütmeye devam etmektedir. Kullanıcı sayısının artmasına bağlı olarak Tiktok için geliştirilen hizmetlerin sayısında da artış gözlemlenmektedir. Tiktok izlenme satın al, Tiktok yorum satın al gibi hizmetler giderek yaygınlaşmaktadır.

Tiktok Yorum Alma

Tiktok yorum paketleri, çeşitli yorum sayıları ve fiyatlandırmalar ile sunulmaktadır. 10 yorumdan 10.000’a yoruma kadar sunulan hizmet, son derece kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firma ve ekip arkadaşları ile tiktok fenomenliğinize yardımcı olacak ve popülerliğinizi pekiştirecek bir hizmet sağlanmaktadır. Bu anlamda tiktok yorum alma, tiktok kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tiktok yorum hizmeti alındığının fark edilmemesi sıklıkla tercih edilmesinin başlıca sebebi arasında sayılabilir.

Yorum paketlerini inceleyebilir ve arzu ettiğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Ödeme işleminin tamamlamasının ardından yaklaşık 30 dakika içinde yorumlar hesabınıza tanımlanmaya başlayacaktır. Yorumların kalitesi oldukça yüksektir. İşlem öncesi ve sonrasında şifre istenmemektedir.

Tiktok Nasıl Kullanılır?

Tiktok, mobil cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamayı hiçbir paylaşım yapmadan sadece video izlemek için kullanabileceğiniz gibi video paylaşımı yapmak amacıyla da kullanabilirsiniz. Fakat amacınız sadece video izlemekse kayıt olmak zorunda değilsiniz. Hem Android sistem ile hem de İOS ile uyumlu olan Tiktok’u mobil cihazınıza ya da tabletinize indirebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tiktok kayıt olmak için mail adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bunların dışında Google hesabınız ya da Facebook hesabınızı kullanarak, o platformlardaki bilgilerinizin aktarımı ile de direkt olarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tiktok nasıl kullanılır ve neler yapabilirim sorusunun cevabı şöyledir:

 • Farklı profilleri takip edebilir, videoları beğenebilir ve dilediğiniz videonun altına düşüncelerinizi ifade eden yorum yapabilirsiniz.
 • Aradığınız kriterlerdeki videolar için arama kısmı kullanabilir, arama kısmına istediğiniz profil isimlerini ya da tagleri aratabilirsiniz.
 • Video çekebilir, bu videoları isterseniz post isterseniz de mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Tiktok Yorum Satın Aldığım Anlaşılır Mı?

Fenomen olmak isteyen tiktok kullanıcıları, farklı hizmetler satın alarak Tiktok hesaplarının etkileşim oranlarını yükseltmeye çalışmaktadır. Bunların başında Tiktok yorum satın almak gelmektedir. Etkileşim arttırmada oldukça etkili bir yöntem olan Tiktok yorum satın al hizmeti, Tiktok kullanıcıları arasında yaygınlaşmaya başlamıştır. Fakat merak edilen bir soru vardır: tiktok yorum satın aldığım anlaşılır mı? Bu sorunun cevabı hayırdır.

Tiktok yorum hizmeti, belirli kalitede alındığı takdirde yorum satın aldığınız anlaşılmamaktadır. Bunun için yabancı hesapların olduğu paketleri değil Türk kullanıcıların olduğu yorum paketlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Yani burada Tiktok organik yorum önemlidir, bot hesaplar ile yapılan yorumun hiçbir anlamı bulunmamaktadır. Ayrıca takipçi sayınız, izlenme sayınız ve beğeni sayınız ile orantılı olmalıdır. Yani 1000 takipçili tiktok hesabınızdaki videonuza gelen yorumlar binden fazla ise yorum hilesi yaptığınız kolay bir şekilde anlaşılacaktır.

Tiktok yorum satın alabilmek için hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Bu sayede işlem gönderinize tanımlanabilmektedir. Yorumların hepsi tanımlandıktan sonra yorum sayısında herhangi bir azalma yaşanmayacaktır. Bu hizmetten düzenli aralıklar ile yararlandığınız takdirde hesabınız keşfete düşecek, etkileşim oranları artacak ve artık organik yollarla takipçi, beğeni, izlenme ve yorum sahibi olabileceksiniz.

Organik Yorum Tiktok

Tiktok; izlenme, beğeni, yorum, takipçi gibi unsurların önemli olduğu bir mobil uygulamadır. Bu unsurlar arasından hesaba organik bir hava veren ise yorum hizmetidir. Yorum hizmeti sayesinde seçtiğiniz gönderilerinizin altına Türk profiller tarafından yorumlarda bulunulmaktadır. Organik Yorum Tiktok ile gönderiye ne kadar yorum geleceğini siz belirleyebilirsiniz. Bununla ilgili Tiktok yorum paketlerini incelemek karar vermenize yardımcı olacaktır. Minimum 10 yorum maksimum 10.000 yorum satın alma hakkınız vardır. Kotaya takılmadığı müddetçe bu hizmetten sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

Tiktok yorum satın almak hesap güvenliğime zarar verir mi gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı kesinlikle hayırdır. Yorum satın almak tiktok profilinizin güvenliği için hiçbir sorun teşkil etmez. Çünkü yorum hizmeti esnasından tarafınızdan hiçbir şekilde hesap şifresi talep edilmemektedir. Ödeme işlemi de 3D Güvenli Ödeme sistemine tabidir. Yani ne tiktok hesabınız ne de kartlarınız bağlamında bir güvenlik sorunu ile karşılaşmazsınız.

 • Tiktok yorum hizmeti Türk kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu hesaplar aynı zamanda aktif profillerdir.
 • Herhangi bir sorun ile muhatap olmanız halinde sistem üzerinden 7/24 olarak iletişim kurabileceğiniz canlı destek hattı bulunmaktadır. Taleplerinizi, dileklerinizi ve şikayetlerinizi direk olarak iletebilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.
 • Teslimat satın aldığınız yorum sayısına göre değişmekle birlikte genellikle otuz dakika içinde teslim edilmektedir.
 • İşlem esnasında tarafınızdan şifre talep edilmez, sadece hangi gönderinize yorum atılmasını istiyorsanız o gönderinin linkini paylaşmanız gerekmektedir.
 • Yorum sayısında herhangi bir düşme yaşanmaz. Yaşanması durumu tamamen firma garantisi dahilindedir.
instagram takipçi satın al